.

.

New
Tarot 500 Делови слетување пропадна TL50001 Жолта/Црвена/Црна Tarot 500 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 500 Делови слетување пропадна TL50001 Жолта/Црвена/Црна Tarot 500 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

DEN 258.72

Стока
Достапно.


Tarot 500 Делови слетување пропадна TL50001 Жолта/Црвена/Црна

Детали

боја:
црвена, жолта, црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Бренд Име:
ALZRC
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
tarot 500
За Возило Тип:
Летало
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти