.

.

New
TAMA TSB12 Powerpad Серија Drumsticks Торба за Тапан Стапчиња или Mallets Одговара на 6 Парови, 4 Бои

TAMA TSB12 Powerpad Серија Drumsticks Торба за Тапан Стапчиња или Mallets Одговара на 6 Парови, 4 Бои

DEN 1199.52

Стока
Достапно.


На POWERPAD Дизајнер Колекција Стап Кеси се дизајнирани да им даде тапанари боја опции за нивните држи чантата, слично како ние изберете облека и чевли. Торба може да се сместат 6 парови на стапчиња и mallets, и доаѓа со внатрешните џебови за различни тапан додатоци.

Детали

боја:
Беж, Црна, Морнарско Сина, Вино Црвено
Бренд Име:
Tama
Број На Модел На:
TSB12
Свеж

Избор на клиенти