.

.

New
Syma X5SC X5SC X5SW 4PCS 3.7 V 1000mAh за батеријата и полначот Quadcopter Резервни Делови Со 3.7 V X5W X5S Батеријата

Syma X5SC X5SC X5SW 4PCS 3.7 V 1000mAh за батеријата и полначот Quadcopter Резервни Делови Со 3.7 V X5W X5S Батеријата

DEN 907.00
DEN 954.24

Стока
Достапно.


Пакет Се Вклучени :
4 PCS 3.7 V 1000mah батеријата
1 PCS 1 Torr 4 полнач

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
X5C x5sc x5sw
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Свеж

Избор на клиенти