.

.

New
Tarot 450 делови Гребло Рамнотежа на Тежината TL2668 RC Хеликоптер Делови Tarot 450 резервни делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 делови Гребло Рамнотежа на Тежината TL2668 RC Хеликоптер Делови Tarot 450 резервни делови FreeTrack Превозот

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Гребло Рамнотежа на Тежината TL2668

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
TL2668
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Свеж

Избор на клиенти