.

.

New
Оригиналниот Елиса и Пропелер Заштита Чувари Резервни Делови за JJRC H37 E50 Преносни Elfie Џеб Selfie РК Quadcopter Летало

Оригиналниот Елиса и Пропелер Заштита Чувари Резервни Делови за JJRC H37 E50 Преносни Elfie Џеб Selfie РК Quadcopter Летало

DEN 402.00
DEN 456.48

Стока
Достапно.


Оригиналниот Елиса и Пропелер Заштита Чувари Резервни Делови за JJRC H37 E50 Преносни Elfie Џеб Selfie РК Quadcopter Летало
Fe atures :
Компатибилен со JJRC H37 E50 РК Quadcopter
Високо Квалитетни и Издржливи во употреба, Лесно да се Инсталира.
Многу Модерен и Стилски. Одличен Подарок за Деца!
Пакетот Вклучува : 4 x Сечилото Стража, 8 x Пропелер
Пакетот Вклучува :
4 x на Ножот Стража, 8 x Пропелер

Детали

Бренд Име:
JJRC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
B0746M8H8F
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Пакетот Вклучува:
4 x на Ножот Стража, 8 x Пропелер
Свеж

Избор на клиенти