.

.

New
Tarot 250 Делови Опашка Вози Bevel Опрема поставување MS25110-02 Tarot 250 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 250 Делови Опашка Вози Bevel Опрема поставување MS25110-02 Tarot 250 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Tarot 250 Делови Опашка Вози Bevel Опрема поставување MS25110-02

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
tarot 250
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти