.

.

New
Рк автомобил кочница вратило нафта печат за 1/5 скала hpi rovan baja 5b делови

Рк автомобил кочница вратило нафта печат за 1/5 скала hpi rovan baja 5b делови

DEN 555.00
DEN 602.88

Стока
Достапно.

- Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.Рк автомобил кочница вратило нафта печат за 1/5 скала hpi rovan baja 5b делови
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредноста 7
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Број На Модел На:
65085
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
вози опрема вратило печат
Надградба На Делови/Додатоци:
вози опрема вратило печат
Свеж

Избор на клиенти