.

.

New
1/5 рк автомобил спојки чевли држачот за baja 5b мотори делови

1/5 рк автомобил спојки чевли држачот за baja 5b мотори делови

DEN 413.00
DEN 449.28

Стока
Достапно.

Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.1/5 рк автомобил спојки чевли држачот за baja 5b мотори делови Превозот детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници. Нашите цени не вклучуваат таквата такса. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 9
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Број На Модел На:
67006
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
спојката чевли носителот
Надградба На Делови/Додатоци:
спојката чевли носителот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти