.

.

New
Бесплатен Превозот 152 mm 6 инчен Mecanum Тркала трговија на Големо со Топката Лого ( Лево Mecanum Тркала )

Бесплатен Превозот 152 mm 6 инчен Mecanum Тркала трговија на Големо со Топката Лого ( Лево Mecanum Тркала )

DEN 2389.00
DEN 2541.60

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот 152 mm 6 инчен Mecanum Тркала трговија на Големо со Топката Лого ( Лево Mecanum Тркала )
152mm 6 инчен Mecanum тркала право би требало да се работи со други 3 Mecanum тркала (2 лево,1 на десно). На mecanum тркала имаат некои ролки монтирани заедно својата околност и на гумени ролки за да се избегне лизгање. Секој ролери има две лежишта овозможи на тркала да се движат непречено и лесно се во било која насока. Лево 6 Инчен Mecanum Тркала Спецификации : Дијаметар : 152.4 mm Ширина : 55.52 мм Број на Ролки на тркала : 15 Имајќи број : 30 Ролери Имајќи : Топката поаѓајќи од Бројот на Плочите на тркала : 2 Тело материјал : Алуминиум легура Ролери материјали : Најлон+TPR Spacer материјали : Најлон Должина на ролери : 38.1 mm Нето тежина на тркала : 600g капацитет на тркала : 15 Kg Лево 6 Инчен Mecanum Тркала Пакување Листа : 1 x 6 инчи Mecanum Тркала( Лево Mecanum Тркала)
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$32
$11.95
$39.95
$148.95
$118.95
$109.95
$117
$217.95
wy-приклучок-крај

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
14095 Mecanum Тркала
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Mecanum Тркала
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти