.

.

New
НОВИ CNC Легура на Арм во Собата за 1/5 hpi baja 5b делови км rovan

НОВИ CNC Легура на Арм во Собата за 1/5 hpi baja 5b делови км rovan

DEN 8399.00
DEN 9129.60

Стока
Достапно.

НОВИ CNC Легура на Арм во Собата за 1/5 hpi baja 5b делови км rovan

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Свеж

Избор на клиенти