.

.

New
Tarot 450 Делови Flybarless Делови на Теренот се Измери TL45119 Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 Делови Flybarless Делови на Теренот се Измери TL45119 Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Flybarless Делови на Теренот се Измери TL45119
Спецификации :
За 450 Flybarless Хеликоптер
- теренот мерач x 1
- Приклучок копчето главата завртка (M2x5) x 1

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
tarot 450
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти