.

.

New
baja 5t T1000 Пневматици сет за HPI rovan КМ

baja 5t T1000 Пневматици сет за HPI rovan КМ

DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти