.

.

New
CNC Метал сплит диференцијални домување диференцијални собранието комплет Одговара 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

CNC Метал сплит диференцијални домување диференцијални собранието комплет Одговара 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

DEN 3657.00
DEN 4018.08

Стока
Достапно.

- Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. - Забрзан превозот е достапен базираше на дополнителни трошоци. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
Осумдесет и седум илјади педесет и девет
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Метал сплит диференцијални домување диференцијал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти