.

.

New
LT CNC Метал волан собранието комплет Одговара 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

LT CNC Метал волан собранието комплет Одговара 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

DEN 2287.00
DEN 2513.28

Стока
Достапно.

- Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори. - Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе се 10-20days. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. - Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
87057
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Метал волан собранието комплет
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти