.

.

New
Baja метал топката главата и најлон подлошки for1/5 HPI baja 5B Делови КМ Rovan 85171

Baja метал топката главата и најлон подлошки for1/5 HPI baja 5B Делови КМ Rovan 85171

DEN 336.00

Стока
Достапно.


Baja метал топката главата и најлон подлошки for1/5 HPI baja 5 B Делови КМ Rovan 85171

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
85171
Алатка Материјали:
Насликани
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Бренд Име:
ROVAN
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Технички параметри:
Вредноста 4
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти