.

.

New
Еден од шестоаголни целосно заштитено плоча за 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

Еден од шестоаголни целосно заштитено плоча за 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови

DEN 1038.00
DEN 1140.48

Стока
Достапно.

- Комбинирани-превозот е секогаш добредојдени ако купите повеќе објекти од нас.Еден од шестоаголни целосно заштитено плоча за 1/5 rovan LT losi 5ive-Т делови
Ши pping детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja.
Политика На Враќање
- Ако објектот е оштетен за време на превозот, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за е тешко да се најдат делови, ние сме секогаш тука да ви помогнат. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се избере,ви Благодарам - Ние само бродот на парцела за купувачот paypal адреса, ве Молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ние, исто така, имаат некои делови за РК бродови и морски мотори.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
111549
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
База C
Бренд Име:
ТОП БРЗИНА РК СВЕТОТ
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Еден од шестоаголни целосно заштитено плоча
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти