.

.

New
Tarot 450 делови Мотор со Назабена Опрема 12T TL053 3.17 MM TL053 RC Хеликоптер Делови Tarot 450 резервни делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 делови Мотор со Назабена Опрема 12T TL053 3.17 MM TL053 RC Хеликоптер Делови Tarot 450 резервни делови FreeTrack Превозот

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Моторни Назабена Опрема 12 T TL053 3.17 MM TL053

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
TL053
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Свеж

Избор на клиенти