.

.

New
Tarot 450 Делови Tarot 450 Про делови TL2368-01 Метална Опашка Плоча Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 Делови Tarot 450 Про делови TL2368-01 Метална Опашка Плоча Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Tarot 450 Про делови TL2368-01 Метална Опашка Плоча

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
tarot 450
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти