.

.

New
2 Парчиња РК Автомобил Надградба на Дел Стипса Алуминиумски Предни/Задни Серво Линк за Управување Род Traxxas ТРА 7748 За 1/5 Скала X-MAXX Чудовиште Камион

2 Парчиња РК Автомобил Надградба на Дел Стипса Алуминиумски Предни/Задни Серво Линк за Управување Род Traxxas ТРА 7748 За 1/5

DEN 475.20

Стока
Достапно.

html
Превозот
1).Ние снабдување на различни R/C модели и делови . Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Убав ден на сите вас : )
Предмет : Предна/Задна Серво Линк Материјал : Алуминиум Легура Дупка до Дупка (Некомпресирани) : 158mm вкупна Должина : 173mm За : 1/5 77076-4 X-MAXX Brushless Електрични Чудовиште Камион Пакет : 2 парчиња Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
for 1/5th 173mm
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
7748
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Предна/Задна Серво Линк
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Предна/Задна Серво Линк
боја:
црвено & сина
За:
77076-4 X-MAXX Brushless Електрични Чудовиште Камион
Свеж

Избор на клиенти