.

.

New
РК Стипса Волан Зглоб Центар База C Превозникот Пониски Суспензија Рака Топката Лежишта 8*4*3мм 12*8*3.5 За Wltoys A949 1/18 Автомобил Надградба

РК Стипса Волан Зглоб Центар База C Превозникот Пониски Суспензија Рака Топката Лежишта 8*4*3мм 12*8*3.5 За Wltoys A949 1/18

DEN 1579.20

Стока
Достапно.

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака ,Со Следење на број. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.com/payment_method.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Алуминиумски Предни Задни Истражувачки Центар База C Превозникот & Пред Задните Пониски Суспензија Рака Надградба за Полнење За Wltoys A959 РК Автомобил Кабриолет Дел
Добредојдовте на хоби Зона. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Прати како подарок,прогласи ниска Вредност
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Бренд Име:
HobbyPark
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
66191008-4
Технички параметри:
Вредноста 4
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Пред & Задните Истражувачки Центар База C Carrie
Свеж

Избор на клиенти