.

.

New
GARTT 500 Опашка Комплет вртежен момент ЦЕВКА се вклопува Усогласат Trex 500 RC Хеликоптер

GARTT 500 Опашка Комплет вртежен момент ЦЕВКА се вклопува Усогласат Trex 500 RC Хеликоптер

DEN 1411.00
DEN 1567.20

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GARTT
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
500
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
500 Опашка Комплет вртежен момент ЦЕВКА
Надградба На Делови/Додатоци:
Опашката Комплет вртежен момент ЦЕВКА
Свеж

Избор на клиенти