.

.

New
Mato метал надгради песни делови со запечатени линк за 1:16 1/16 Henglong РК 3869/79-1 Jagdpanther, Пантер G резервоарот

Mato метал надгради песни делови со запечатени линк за 1:16 1/16 Henglong РК 3869/79-1 Jagdpanther, Пантер G резервоарот

DEN 2976.00

Стока
Достапно.


За жал, ние не сме одговорни за царинска такса, и ДДВ или било дополнителни даноци кои се вклучени. Ве молиме контактирајте со нас за вашите врати барање. Превозот износ ќе ви биде вратен само ако враќањето е резултат на нашата грешка. Физичко оштетување на било кој производот ја уништува производи гаранција.Сите предмети вратени кои беа означени или испраќаат како "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" во времето на купување ќе биде враќање на средствата 80% од цената на производот(превозот надомест исклучени). За различни земји ќе изберете различни превозот компании.Сите се враќа мора да се направи во својот orignal состојба и пакување. Ние не можеме да ветување тоа може да се вклопат другите брендови добро. Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми.
Се враќа :
1. Ако било кој од компаниите ја одбиете или се определи, ве молиме ги споделите со нас. Тоа ќе биде полесно за вас. Не стоки ќе бидат прифатени за размена или да се вратат без одобрение.Или ние може да ви препорачуваме да не го оставајте цел.
Опис : Mato метал песни со запечатени линк за 1/16 Henglong рк 3869/79-1 Jagdpanther, Пантер G рк резервоарот
Оваа точка се користи со Mato метални тркала заедно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Забелешка : Ако вашата локација е во Јужна Америка земји, ве молиме бидете сигурни дека можете да го исчистите царинската со себе.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Резервоар
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Бренд Име:
MATO ИГРАЧКИ
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти