.

.

New
Бесплатен превозот 100pair/многу JST 100mm 2 pin машки и женски 20# силикони жица со конектор приклучок доведе жица

Бесплатен превозот 100pair/многу JST 100mm 2 pin машки и женски 20 силикони жица со конектор приклучок доведе жица

DEN 1296.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

00 /парче
Бесплатен превозот 50pcs/многу 150mm 60 core Y wire кабел за Futaba ,JR текст жица Y жица за поврзување на жица за Радија контрола US$ 39.Futaba приклучок за поврзување servos кабли бесплатен превозот САД$ 260.
Бесплатен превозот 100pair/многу JST 100mm 2 pin машки и женски 20# силикони жица со конектор приклучок доведе жица
пакет се вклучени :
JST 10 CM Машки и женски кабел*100pair
Бесплатен превозот 200pcs JST Женски 20 AWG силикони жица 10cm JST 2 pin конектор приклучок доведе кабел жица женски конектор US$ 66.00 /парче
whosale!!!120mm JR Машки-да машки поврзување на кабелот за доведе wire кабел за хеликоптер/авион/автомобил/брод бесплатен превозот САД$ 48.00 /многу
500 парчиња / многу
10pcs/lot100mm Серво продолжување жица straightfor JR.80 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот 3,5 мм Злато Позлатен банана приклучок машки и женски plug 200pair/многу за конектори за кабелот за НАС$ 70.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу 100mm серво продолжување жица JR машки да доведе машки продолжување на кабелски инсталации за серво.00 /многу
50 парчиња / многу
.Futaba приклучок за поврзување servos кабли Бесплатен превозот САД$ 5.00 /многу
100 парчиња / многу
трговија на големо!!!500pcs/многу 100mm Серво продолжување жица директно wire кабел за JR.хеликоптер US$ 42.00 /многу
200 парчиња / многу
Бесплатен превозот wholesales 100pcs/многу T plug сериски кабел жица 14 AWG силикони жица 10cm серија жица 2 lipo батеријата сериски полнење US$ 157.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
Dreameagle
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
JST 100MM
Алатка Материјали:
Поврзување на линија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Поврзување на линија
Надградба На Делови/Додатоци:
Поврзување на линија
Четири тркала Атрибути:
Поврзување на линија
Свеж

Избор на клиенти