.

.

New
OFNA/HOBAO ТРКИ 89031 Задните Стабилизатор Сет за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

OFNA/HOBAO ТРКИ 89031 Задните Стабилизатор Сет за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

DEN 545.28

Стока
Достапно.

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
OFNA/HOBAO ТРКИ 89031 Задните Стабилизатор Сет за 1/8 ХИПЕР 8 SC Бесплатен Превозот

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GWOLVES
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
89031 Задните Стабилизатор Сет
Свеж

Избор на клиенти