.

.

New
Boscam FPV 5.8 G 5.8 Ghz 2W 2000mW 8 Канали Безжичен Аудио Видео Предавателот TS582000 и RC805 Приемник Комбо

Boscam FPV 5.8 G 5.8 Ghz 2W 2000mW 8 Канали Безжичен Аудио Видео Предавателот TS582000 и RC805 Приемник Комбо

DEN 2376.00

Стока
Достапно.

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. e sur Make дека сте завршиле сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Тоа ги вклучува сите кабли за поврзување од извори на енергија и видео извори.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено.8 Ghz 2 W 2000m W 8 Канали Безжичен Аудио Видео Предавателот TS582000 и RC805 Приемник Комбо TS582000 Предавателот Спецификации :
Ова е новиот дизајн 5.
Карактеристики :
Примање на чувствителност :
Примање на фреквенција : ISM 5.Ви благодариме за разбирањето!
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Тоа е совршен избор за FPV, многу мали и светлина на гората, каде и има долга низа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.8 G : 5705,5685,5665,5645,5885,5905,5925,5945 MHZ
** Многу лажни, лош квалитет & неизпробван FPV производи се во моментов влегуваат на пазарот. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.0 MHz Аудио превозникот фреквенција : 6.8 G : 5705,5685,5665,5645,5885,5905,5925,5945 MHZ
RC805 Приемник Спецификации :
На RC805 5.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Број На Модел На:
TS582000+RC805
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
uuustore
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти