.

.

New
1/5 Baja 5B гуми Сет за HPI КМ Rovan Депонија Пасишта Чакал областа 4pcs

1/5 Baja 5B гуми Сет за HPI КМ Rovan Депонија Пасишта Чакал областа 4pcs

DEN 2614.00
DEN 2841.60

Стока
Достапно.

1/5 Baja 5 B гуми Сет за HPI КМ Rovan Депонија Пасишта Чакал областа 4pcs

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Гума
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти