.

.

New
LED Кочница Светлина за Полнење И Алуминиум Планината одговара 1:5 Baja 5B СВ 2.0 Кралот Моторни и Rovan Baja Buggies вклучуваат Опашка светлина заградата

LED Кочница Светлина за Полнење И Алуминиум Планината одговара 1:5 Baja 5B СВ 2.0 Кралот Моторни и Rovan Baja Buggies вклучуваат

DEN 2098.00
DEN 2280.00

Стока
Достапно.

LED Кочница Светлина за Полнење И Алуминиум Планината одговара 1 : 5 Baja 5 B СВ 2.0 Кралот Моторни и Rovan Baja Buggies вклучуваат Опашка светлина заградата
Алуминиум планината вклучени за сопствен изглед - месеци помеѓу тркалаат кафез под закрилата.
Овие работи одлично, многу светли Црвени Led диоди! Дополнителните задни led светло вклучени може да бидат отсечени и зачувана како резервна или прилагодено монтирани Само приклучоци право на приемникот Може да се користи со светлината единица за контрола од предните LED светло парчиња (се продава одделно)- ќе светне само кога сопирачки се применуваат.
Се вклопува HPI Baja 5 B СВ 2.0 Кралот Моторни и Rovan Baja Buggies

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Bajas
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти