.

.

New
Пред шок се подготвуваат за 1/5 Hpi baja 5B 5T 5SC Делови РК АВТОМОБИЛИ

Пред шок се подготвуваат за 1/5 Hpi baja 5B 5T 5SC Делови РК АВТОМОБИЛИ

DEN 826.00
DEN 897.60

Стока
Достапно.

Пред шок се подготвуваат за 1/5 Hpi baja 5 B 5 T 5 SC Делови РК АВТОМОБИЛИ

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
шок
Свеж

Избор на клиенти