.

.

New
Mxfans 4x RC1:10 На Патот Автомобил Стрелките на Моделот Гума Пневматик &Легура 7 Зборуваше джантите

Mxfans 4x RC1:10 На Патот Автомобил Стрелките на Моделот Гума Пневматик &Легура 7 Зборуваше джантите

DEN 778.00
DEN 1065.60

Стока
Достапно.


Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл
Куп,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален
Ореви,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор
Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др.
Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел
одберете.
Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас.
Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер. Погоден за РК 1 : 10 На Патот Тркачки Автомобил. Материјал : Гума(Пневматик)+Алуминиумски Легури(Тркала Rim) Гуми Надворешниот Дијаметар : 65mm/2.56 инчни Гуми Внатрешен Дијаметар : 52mm/2.04 инчни Гуми Ширина : 26mm/1.02 инчен Тркала Дијаметар : 52mm/2.05 инчен Тркала хексадецимален : 12mm/0.47 инчен Бренд Име : Mxfans Тежина : 191g Забелешка : гуми и тркала rim се одделени. Високо перформанси гуми мора да биде правилно поставена и залепени на воланот rim со себе. Пакетот вклучува : 4 x Пневматици 4 x джантите

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Бренд Име:
Mxfans
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Материјал:
Гума(Пневматик)+Алуминиумски Легури(Тркала Rim)
Надградба На Делови/Додатоци:
РК Пневматик и Тркала Rim
Свеж

Избор на клиенти