.

.

New
Mxfans 4x RC1:10 On-Road Автомобил Пластични Имитираат Тркала Rim & Лист Шема Гума Пневматик

Mxfans 4x RC1:10 On-Road Автомобил Пластични Имитираат Тркала Rim & Лист Шема Гума Пневматик

DEN 426.00
DEN 584.16

Стока
Достапно.

Имате широк избор во боја,модел одберете.05 инчни Гуми широк : 26mm/1.47 инчен Бренд Име : Mxfans Материјал : тркало пречник : пластични тркала пневматик : гума Боја : Пневматик : црна Тежина : 128g Забелешка : Гуми и тркала rim се одделени.56 инчни Гуми внатрешен дијаметар : 52mm/2.
Mxfans 4x RC1 : 10 On-Road Автомобил Пластични Имитираат Тркала Rim & Лист Шема Гума Пневматик компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Пакетот вклучува : 4 x гуми 4 x джантите.04 инчен Тркала дијаметар : 52mm/2.02 инчен Тркала хексадецимален : 12mm/0. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил. Високо перформанси гуми мора да биде правилно поставена и залепени на воланот rim со себе. Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер, Тоа се вклопува за РК 1 : 10 On-Road Трки Автомобил Димензија : Гуми надворешниот дијаметар : 65mm/2.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Радио Системи
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
Mxfans
Број На Модел На:
РК 1
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Гуми
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Материјал:
Метал
Име:
РК 1
Тип:
Остава Шема Гуми
Објектот:
Пластични Имитираат Джантите
Обликот:
Погоден за РК 1
Големина:
Hexagonal joints is 12 mm
Свеж

Избор на клиенти