.

.

New
Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство F17913

Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство F17913

DEN 120.00
DEN 129.12

Стока
Достапно.

Рака-извит генератор S1 животната средина технологија на научните експерименти мали технологија gizmos мали производство на големината на Телото : 4*4*5.5 cm Справи со систем : 5.5 cm тежина : 54 g Моќ напон : брзина, униформа ротација може да достигне 3 V, LED светла случајни
Ви благодариме за вас избере нашиот производ , ние сме доверливи ,ако имате било какви прашања ,ве молиме порака со нас слободно , ние би сакале да се обиде нашите најдобри за решавање на вашиот проблем .

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
jmt
Материјал:
Пластични
Алатка Материјали:
Кит класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
генератор
Надградба На Делови/Додатоци:
генератор
Свеж

Избор на клиенти