.

.

New
Само собранието Мини Соларен Погон DIY сет за во Автомобил Деца Образовни Играчка Gadget Подарок 4 боја Топла Продажба F17917/20

Само собранието Мини Соларен Погон DIY сет за во Автомобил Деца Образовни Играчка Gadget Подарок 4 боја Топла Продажба F17917/20

DEN 176.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.

Само собранието Мини Соларен Погон DIY сет за во Автомобил Деца Образовни Играчка Gadget Подарок 4 боја Топла Продажба на Принципот : Модел на соларна електрана Големина : 10 cm * 10 cm * 5 см (l * w * h) Тежина : 121 g Упатство : со исклучителна боја на графичка инсталација туториал, содржи screwdrivers, процесот на производство е многу едноставна Боја : постојат неколку изборни бои, црвена, жолта, зелена, транспарентни зелен Пакет вклучува : 1 Pc Мини Соларни Играчка DIY сет за во Автомобил
Ви благодариме за вас избере нашиот производ , ние сме доверливи ,ако имате било какви прашања ,ве молиме порака со нас слободно , ние би сакале да се обиде нашите најдобри за решавање на вашиот проблем .

Детали

боја:
жолта, црвена, зелена, Транспарентни зелена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Кит класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Бренд Име:
jmt
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Соларен Погон
Четири тркала Атрибути:
Соларен Погон
Свеж

Избор на клиенти