.

.

New
OFNA/HOBAO ТРКИ 89308 Центар Разл Стипса Пост, 3 Еез за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

OFNA/HOBAO ТРКИ 89308 Центар Разл Стипса Пост, 3 Еез за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

DEN 442.56

Стока
Достапно.

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
OFNA/HOBAO ТРКИ 89308 Центар Разл Стипса Пост, 3 Еез за 1/8 ХИПЕР 8 SC Бесплатен Превозот

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Бренд Име:
GWOLVES
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Центар Разл Стипса Пост, 3 Еез
Свеж

Избор на клиенти