.

.

New
Висок Квалитет Шминка Десктоп Rotatable Готски Мали Димензии Се Зголеми Стојат Компактно Огледало Црна Пеперутка Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Шминка Десктоп Rotatable Готски Мали Димензии Се Зголеми Стојат Компактно Огледало Црна Пеперутка Бесплатен Превозот

DEN 251.52

Стока
Достапно.

Десктоп Rotatable Готски Мали Димензии Се Зголеми Шминка Стојат Компактно Огледало Црна Пеперутка
Функција :
Ширина : 16.5 cm
Максимална : 22.3 CM
На дното делови : 9.8 cm
Огледалото : 13.3*9.3 CM
Пакет :
1*Огледало Шминка

Детали

Материјал:
Стакло
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Vitorhytech
Употреба:
Декоративни
Број На Модел На:
JJ2344
Свеж

Избор на клиенти