.

.

New
10PCS RGB T10 5050 12SMD Авто Далечински Контролирани Шарени Led Светилка за во Автомобил Внатрешни Светла Атмосфера Светилка DC 12V

10PCS RGB T10 5050 12SMD Авто Далечински Контролирани Шарени Led Светилка за во Автомобил Внатрешни Светла Атмосфера Светилка

DEN 1330.00
DEN 1430.40

Стока
Достапно.

големина : 36*22mm Употреба : Ширина светилка, читање светлина, јачина на светлина, Табличка Светлина , паркинг Светлина,што укажува на светлината.Лесно да се инсталира,директна замена за вашите акции светилки 6.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Брод од страна на хонг конг пост воздух mail и Кина пост воздух пошта обично треба 15 до 45days,и некои contries како Бразил,Аргентина.10 PCS RGB T10 5050 12 SMD Авто Далечински Контролирани Шарени Led Светилка за во Автомобил Внатрешни Светла DC 12 V 1.Благодарам многу!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас!!Ние ќе бидеме appriciated, ако може да остави posibive повратни информации.
2 Забелешка : Контактирајте со нас, ако најдете било каков технички проблем за време на инсталацијата.
(3) Ако објектот е отворен,отстранети сите делови на објектот или поправени од страна на неовластено лице.Или ако сакате да добиете побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра изразат превозот цена.Сепак,курирска компанија ќе трае околу 14 до 28 дена за да го испита случајот.

Детали

Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Бренд Име:
YSY
Автомобил Производител:
сите
боја:
RGB
Тежина:
0.07kg
База Тип:
festoon/T10
Lumens:
360LM
Објектот:
5050-12SMD-RGB
Големина:
36X22MM
Напон:
12V DC
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина
Свеж

Избор на клиенти