.

.

New
120pcs/многу 2style декоративни налепници Прекрасна Зајак и мечка запечатување ознака за печење пакет торта кутија декорација

120pcs/многу 2style декоративни налепници Прекрасна Зајак и мечка запечатување ознака за печење пакет торта кутија декорација

DEN 110.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

На Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Други земји : со 25-35 работни дена.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.
Услови на Продажба :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот? s цена (со исклучок на превозот и трошоците за). Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -).

Детали

боја:
МИКС ОД БОИ
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни
Бренд Име:
shinysun
Материјал:
Хартија
Свеж

Избор на клиенти