.

.

New
75cmX125cm Врвот одделение ПВЦ само лепило декоративни матирано приватност прозорец филмски Исус Христос

75cmX125cm Врвот одделение ПВЦ само лепило декоративни матирано приватност прозорец филмски Исус Христос

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

(Обично ние ќе ви испрати дополнителна 2 сантиметри од прозорецот филмот, може да се намали за обидува да го залепите однапред).По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го поставите на стакло. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Како да го користите :
1.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Постојат 3 видови на материјал што може да избор :
1,самолепливи(со лепак),Нетранспарентно
2,самолепливи(со лепак),Проѕирен
3,статични се држат(без лепак),Проѕирен
Кога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно укажуваат на тоа кој материјал не ви се допаѓа, инаку ние ќе испрати авто - adhevive(Со лепак) материјал за вас
Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу.com/store/product/how-to-use-for-window-films/1504506_32560354592.html
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.

Детали

Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Површински Третман:
Нетранспарентно,Матирано / Гравирани
Бренд Име:
Yesmet
Тип:
Стакло Филмови
Свеж

Избор на клиенти