.

.

New
Нова Мода 40cm Риба, Аквариум Декорација на Растенијата Риба Резервоарот Пеперутка Форма на Растенијата Оркестарот Вештачка Трева Украс 3 Боја

Нова Мода 40cm Риба, Аквариум Декорација на Растенијата Риба Резервоарот Пеперутка Форма на Растенијата Оркестарот Вештачка Трева

DEN 330.00
DEN 440.16

Стока
Достапно.

Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).
[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Боја : Зелена, Црвена, Виолетова
Материјал : Пластика
Големина : За 40cm
Пакетот вклучува :
1 X Аквариум Декорација на Растенијата
Функција :
1, 100% Бенд нов и висок квалитет. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Враќање или Надоместок
1.
5, Тие се апсолутно безбедни за риба. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Големина:
about 40cm
Бренд Име:
MEANGOOD
Водни Украси Тип:
Растенија
Материјал:
Пластични
Тежина:
160g
Број На Модел На:
SKU493
Тип:
Риба
боја:
Зелена, Црвена, Виолетова
Type1:
Аквариум Декорација Вештачки Растенијата
Type2:
Риба Резервоарот За Уредување На Растенијата Украс
type3:
Новиот дизајн на пеперутка форма
Висина:
за 40cm
Свеж

Избор на клиенти