.

.

New
10cm Симулирани Аквариум Декорација Забележан од Медуза Acuarios Мали Димензии Гума Медуза Пејзаж Украси Оркестарот Додаток

10cm Симулирани Аквариум Декорација Забележан од Медуза Acuarios Мали Димензии Гума Медуза Пејзаж Украси Оркестарот Додаток

DEN 273.00
DEN 296.16

Стока
Достапно.


10cm Симулирани Аквариум Декорација Забележан од Медуза Acuarios Мали Димензии Гума Медуза Пејзаж Украси Оркестарот Додаток

Детали

Големина:
L 10cm
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Тежина:
31g
Бренд Име:
Saim
Број На Модел На:
B0000031011
Материјал:
Гума
Тип:
аквариум декорација
Стил:
Acuarios
дизајн:
Забележан Од Медуза
Големина:
6*10cm/2.3*3.93inch
Свеж

Избор на клиенти