.

.

New
Аквариум Риба Резервоарот Стоматолошки Устата Форма Украс Shrimps Засолниште Керамика се Крие во Пештерата Оркестарот Аквариум Оркестарот akvaryum dekor

Аквариум Риба Резервоарот Стоматолошки Устата Форма Украс Shrimps Засолниште Керамика се Крие во Пештерата Оркестарот Аквариум

DEN 139.00
DEN 157.44

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1,Изработени од керамика, многу издржливи и практични. 2,за прочистување Вода функција, adsorb микроорганизми. Нема загадување, не-токсични, без штета на риби и shrimps. 3,се Создаде природни еколошка средина, многу удобно за риби и shrimps. 4,Одлично засолниште за shrimps, мали риби, бебе риба. Исто така одлична декорација за аквариум риба резервоарот. 5,Тоа може да дејствува како дувло на риби и shrimps, исто така, тоа ќе биде најдобро игралиште за shrimps и риби! Аквариум Оркестарот само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификации : Материјал : Керамика Мерења : Големина за Различен Тип(Dxšxv) : S Димензии : 12cm x 4cm x 3cm /4.72"x1.57"x1.18" М Големина : 14.6 cm x 4.1 cm x 3.7 cm/5.75"x1.61"x1.46" L Големина : 14.8 cm x 5.3 cm x 4cm /5.83"x2.09"x1.57" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Оркестарот (без мало пакет)

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Керамика
Тежина:
115g
Водни Украси Тип:
Украси
Број На Модел На:
2S90162-M
Тип:
Риба
Свеж

Избор на клиенти