.

.

New
Hansying Нов Цртан Филм За Деца Види Момче Девојка Деца Движење Водоотпорен Смола Рачни Часовници Кварц Relojes

Hansying Нов Цртан Филм За Деца Види Момче Девојка Деца Движење Водоотпорен Смола Рачни Часовници Кварц Relojes

DEN 253.00
DEN 388.80

Стока
Достапно.


Отпорен на вода до 99 нозе : withstands дожд и нота на вода, но не се погодни за пливање.
Јапонски кварц движење, со аналогни екранот
Ве молиме не го направи било која операција под вода!
Висок Квалитет На Еколошки Материјали
На Високо-Одделение Смола Рака
Водоотпорен Функција
Додава стилски допир на вашата облека
Ви овозможува секогаш да бидете на време
Го прави одличен подарок за вашите пријатели,Деца.
Случај Дијаметар : 3.4 CM
Случај Дебелина : 0.8 CM
Рака Ширина : 1.7 CM
Вкупна Должина : 23.5 CM
тежина : 22g

Детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Ширина:
17mm
Функција:
Отпорен На Вода
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23.5 cm
Број На Модел На:
HS1004
Dial Дијаметар:
34mm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Бренд Име:
hansying
Случај Материјал:
Пластични
Пол:
Деца
Затворач Тип:
Кука Тока
Бендот Материјал Тип:
Смола
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Пластични
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Свеж

Избор на клиенти