.

.

New
Нова Мода SKMEI Бренд Деца Спортски Часовници LED Дигитални Кварц Воена Види Момче Девојка Студент Мултифункционален рачни часовници

Нова Мода SKMEI Бренд Деца Спортски Часовници LED Дигитални Кварц Воена Види Момче Девојка Студент Мултифункционален рачни часовници

DEN 537.00
DEN 767.04

Стока
Достапно.


Нови 2017 Мода SKMEI Бренд Деца Спортски Часовници LED Дигитални Кварц Воена Види Момче Девојка Студент Мултифункционален рачни часовници
Главни карактеристики :
100% Нов висок квалитет
Покажува време дигитални броеви на Дигитални И Аналогни Двоен Дисплеј Спортски Види
Екранот време во бројки укажуваат на час, минути и секунди
Екранот на ден и датум 12ч/24 часа
Часовникот за аларм функција вклучени
Престанете да се види функција вклучени
Четири копчиња за контрола на различни функции
Прозрачна
Тежина : 55 g
Бендот материјал : Пластика
Пол : Мажи
Dial дијаметар : 3.3 cm
Рака должина : 22 см
На водоотпорен длабочина е до 30 M (ве Молиме да Не't Притиснете Било кое Копче за Подводни)
'

Детали

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,LED дисплеј,Нуркач
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Случај Материјал:
Пластични
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
0998 деца часовници за спорт
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
33mm
Пол:
Деца
Бренд Име:
SKMEI
Бендот Должина:
22cm
Тип На Објект:
деца рачни часовници
Тип:
децата се види
Type1:
Спорт Види за деца деца
Type2:
мажите рачни часовници
Спорт Тип:
Пливање види
Dial Материјал Тип:
децата се види
Dial Екранот:
Analog-Digital watch
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
30m деца часовници
Свеж

Избор на клиенти