.

.

New
WDF135-1B 20 МИЛИОНИ должина pva вода трансфер филм Ширина 50cm течни слика филм

WDF135-1B 20 МИЛИОНИ должина pva вода трансфер филм Ширина 50cm течни слика филм

DEN 1152.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. една ролна спакувани во картонска со налепница,
Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
Вие треба да се обрне нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5.
Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
PVA
Материјал Тип:
PVA
Објектот Должина:
20m
Должина:
20м
Широк:
0.5 m
Тежина:
За 0,7 кг
Пакување големина:
60x15x10cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
Име 1:
hydrographics филм
Име 2:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти