.

.

New
CSTD35-1 1mX50m филм хидрографски карбонски влакна хидрографски филм трансфер

CSTD35-1 1mX50m филм хидрографски карбонски влакна хидрографски филм трансфер

DEN 5700.00
DEN 6000.00

Стока
Достапно.

Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да се е-мејл usâÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂâ€ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ'your област, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.

Детали

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Свеж

Избор на клиенти