.

.

New
Бесплатен превозот 0.5mX2m шарени дизајн моделот hydrographics CSSY897 хидрографски филм трансфер

Бесплатен превозот 0.5mX2m шарени дизајн моделот hydrographics CSSY897 хидрографски филм трансфер

DEN 316.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.

Детали

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
0.3 kg
Пакување големина:
60cm*5cm*5cm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти