.

.

New
Мотоцикл Анти лизга Резервоарот Подлога 3M Страна Гас Коленото Зафат Влечење Влошки Заштитник Налепница За Yamaha YZF R1 2007 2008 YZF-R1 K7 K8

Мотоцикл Анти лизга Резервоарот Подлога 3M Страна Гас Коленото Зафат Влечење Влошки Заштитник Налепница За Yamaha YZF R1 2007

DEN 801.12

Стока
Достапно.


Предност :
* тоа може да се намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност.
*Влечење Влошки се направи грчевито држејќи се за вашето возење неверојатно лесно, и бара помалку енергија да се одржи на велосипед. Обезбедува подобра контрола на велосипед, го намалува рака пумпа и ги зачувува вашите панталони и чизми.
*Сопствени дизајниран да се вклопуваат рамки и гас тенкови
* Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет
*Материјал : Силика Гел со супер силен 3 M® лепило
*Количина : 1 Сет
*Боја : Црна
Fitment :
За Yamaha YZF R1 2007 2008

Детали

боја:
Црна
Бренд Име:
YOWLING
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
120g
Материјал Тип:
Гума + 3M
Специјални Функции:
Силика Гел со супер силен 3M лепило
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
е прилагодена:
Yes
Fitment:
За Yamaha YZF R1 2007 2008
посебни перформанси:
мотоцикл резервоарот влечење заштитна подлога
Бои:
како на слика
*Материјал:
гума&3M
*Количина:
1 пар
предност од 1:
тоа може да се намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност.
Предност од 2:
бара помалку енергија да се одржи на велосипед.
Предност од 3:
Обезбедува подобра контрола на велосипед, го намалува рака пумпа
Предност 4:
ги зачувува вашите панталони и чизми.
Свеж

Избор на клиенти