.

.

New
Хидрографски Печатени Филм iTAATOP TSCH026-1 0.5 M * 100 Хидро Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

Хидрографски Печатени Филм iTAATOP TSCH026-1 0.5 M * 100 Хидро Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Хидрографски Печатени Филм TAOTOP TSCH026-1 0. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.5 M * 100 Хидро Печатење Филм Вода Трансфер Печатење Филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Бренд Име:
iTAATOP
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
100m
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
0.5m
Вода Трансфер Печатење Филм Дебелина:
0.03 мм-0.04 mm
Функција:
Вода Растворлив Отпорност На Триење
Примена:
печатачи, глувчето, автомобил врата/тркало на автомобилот/автомобил хауба
Име на производ:
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Филм
Во Однос Производи:
Брзина Форма,потопување Резервоарот, Машина за Перење
Обрасци:
Карбонски Влакна, Череп, Пламен, Кавер -, Дрво, Мермер
Вода Операција Температура:
25℃~35℃
Хидрографски Филм Празен Филм на Потекло:
Јапонија
Свеж

Избор на клиенти