.

.

New
Мотор Гориво во Резервоар за Нафта Подлога Decal Заштитник Покрие Налепница Случај за Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Харли МТ-09 MT-01 YBR250 Итн

Мотор Гориво во Резервоар за Нафта Подлога Decal Заштитник Покрие Налепница Случај за Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Харли МТ-09

DEN 145.00
DEN 180.96

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Совршена заштита против општата носат и солза за вашиот мотор.
Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Големина : 144*185mm
Материјал : Гума Пакет се Вклучуваат : 1 BUC 1.Ако не се парцела по 60-90 дена .Машина за сечење со висок квалитет,допирни 3 D, трајни и водоотпорен и рефлексивни 2. ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,и откако ќе го добиете пакетот ,ве молиме контактирајте со нас и не го плати тоа повторно .
Мотор Гориво во Резервоар за Нафта Подлога Decal Заштитник Покрие Налепница Случај за Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Харли МТ-09 MT-01 YBR250 Итн
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот мотоцикл ги исполнува нашите компатибилност.Моден дизајн влошки за декорација на вашиот мотор.Ултра-леплива лепило подлога спречува оштетување на јасно нанесен слој.
Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за испорака метод , обично трае околу 30-60 дена .
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена , ова е Несакана . ако не можете да добиете на вашиот парцела во 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита за вас.

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
18.5cm
Објектот Ширина:
14.4cm
Објектот Висина:
0.1cm
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
homtru
Специјални Функции:
Вбризгување На Масло Во Резервоарот Подлога Заштитник Маска
Материјал Тип:
Гума
Свеж

Избор на клиенти