.

.

New
WDF038 20 МИЛИОНИ должина Ширина 0.5 M Животинска кожа шема Вода Трансфер Печатење Филм Црна и проѕирна

WDF038 20 МИЛИОНИ должина Ширина 0.5 M Животинска кожа шема Вода Трансфер Печатење Филм Црна и проѕирна

DEN 1186.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале.
Се тркалаат големина : 1 квадратен метар на едно време во слободни. една ролна спакувани во картонска со налепница,
Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
Вие треба да се обрне нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .

Детали

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
PVA
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Должина:
20m
Свеж

Избор на клиенти