.

.

New
копчето за вклучување декорација прстен Прозрачна откопчување се покрие За c-Elysee C-Quatre Chevrolet C5 C4L 2014

копчето за вклучување декорација прстен Прозрачна откопчување се покрие За c-Elysee C-Quatre Chevrolet C5 C4L 2014

DEN 247.20

Стока
Достапно.


Име на производ : клучот покрие декорација прстен
Материјал : алуминиум легура
Пакет : 1pcs
Цел : Декорација заштита на поклопецот,спречување на триење се лизга
Само одговара за За c-E/lysee C-П/uatre C/hevrolet C5 C4 L 2014
ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е клучот Дупка е иста како што е прикажано,овој производ беше сопствени направени за автомобил!
Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув производ со Двоен страна лепило и Лесно за Инсталација Без Дупчење Штета.
Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. По инсталацијата, притиснете на индикаторот цврсто за
3~5minutes за да се обезбеди добар стисок на лепило.
Пред да се држиме за нив, ве молиме да ја исчистите површината. Ако вашиот автомобил неодамна восок, отстранете го восокот.
Ако е потребно, топлина на селотејп со фен за подолг.
fter заглавени, не миење на возилото во рок од 24 часа
Answer : ___________________________ Note :
Светлосен ефект само по светлина, тоа не значи континуирани LED светло.
Ве молиме да се стави на овој производ во силното сонце,тогаш ќе ви се најде тоа е прозрачна. можете мора да да ја апсорбира светлината за 30 минути во прв пат користите.

Детали

боја:
златна, црвена, сина, црна
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
14g
Објектот Должина:
4cm
Објектот Ширина:
4cm
Специјални Функции:
Светлосен ефект
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
BoomBoost
Објектот Висина:
0.5cm
Свеж

Избор на клиенти